Płaskowniki nierdzewne

Jest to kolejny produkowany przez nas element, który posiada szerokie zastosowanie. Płaskowniki nierdzewne z powodzeniem możesz wykorzystać między innymi w przemyśle chemicznym, budownictwie, metaloplastyce, a nawet w farmaceutyce!

W związku z tym, że w LUX METAL produkujemy je z odpowiednio zabezpieczonej stali (blachy), odporne są na działanie korozji wywołanej zarówno przez nadmierną wilgoć oraz działanie wielu substancji chemicznych. Co więcej, płaskownik ze stali nierdzewnej ciągnionej to produkt, któremu nie straszne są zarówno bardzo wysokie, jak i ekstremalnie niskie temperatury.

Płaskowniki nierdzewne ciągnione - wyrób ze stalowej blachy

Dlaczego warto zainwestować w nasz produkt, który stworzono metodą ciągnienia na zimo? Przede wszystkim dlatego, że charakteryzuje się dostosowaną do potrzeb naszych klientów głębią utwardzania.

Ponadto posiada wysokie walory estetyczne, płaskowniki z blachy nierdzewnej pozostają błyszczące i gładkie, pozbawione zgorzeliny. To pozwala nam także na zapewnienie szerokiego wyboru rozmiarów, oferowanych przez LUX METAL, produktów. Do pozostałych atutów płaskowników nierdzewnych ciągnionych wykonanych z blachy stalowej należy ich wyjątkowa wytrzymałość.

Płaskowniki nierdzewne

Szerokie wykorzystanie wyrobów ze stali i blachy ciągnionych

Nasze produkty, ze względu na materiał, z którego je wykonaliśmy, charakteryzują się wysoką odpornością na działanie kwasów. Stąd z powodzeniem można je wykorzystać na przykład w budowie magazynów, w których przechowuje się żrące substancje.

Z powodzeniem odnajdą swoje zastosowanie także w układach hydraulicznych. W ich produkcji zadbaliśmy o to, aby były solidne, dlatego też możesz je wykorzystać jako element nośny na przykład rusztowań i innych konstrukcji, zapewniając tym samym im stabilność i pewność.

LUX METAL - producent wyrobów z metalu

Nasze wyroby są nie tylko zrobione z najwyższą precyzją, z najwyższej klasy materiałów - dostarczamy je także w atrakcyjnej cenie. Jako fachowcy w swojej dziedzinie, jesteśmy w stanie wykonać wyroby metalowe zgodnie z indywidualnym projektem klientów.

płaskowniki nierdzewne ciągnione

 
Kontakt: LUX METAL Marek Florczyk - ul. Bychowska 55, 04-536 Warszawa | tel. kom.: 501 337 483
 
projekt i wykonanie: webmania - strony internetowe warszawa