Pręty nierdzewne

Ich wysoka wytrzymałość oraz odporność na korozję umożliwiają tworzenie niemalże dowolnych elementów. Zarówno producentom mebli i dekoracji, jak również różnego typu zabezpieczeń i elementów architektury miejskiej polecamy nasze pręty nierdzewne z atestem DIN EN 10204 (50049) 3.1 B.:

  • kwadratowe,
  • sześciokątne,
  • okrągłe.

Pręty gładkie nierdzewne, o chropowatej powierzchni lub szlifowane na życzenie

Proponowane przez nas pręty nierdzewne sześciokątne, a także o przekroju kwadratowym i okrągłym mają powierzchnię matową - gładką, lekko chropowatą bądź wykończoną za pomocą szlifowania. Zamówione produkty szlifujemy wyłącznie na życzenie Klienta.

Pręty nierdzewne

Pręty nierdzewne ciągnione na zimno lub walcowane na gorąco

Zarówno elementy o przekroju kwadratowym, jak również sześciokątnym oraz okrągłym wykonać możemy za pomocą metody ciągnienia na zimno (długość ok. 3–4 m), a także walcowania na gorąco (długość ok. 4–6 m).

Ciągnione na zimno produkty o okrągłym przekroju i gładkiej powierzchni produkowane są przez nas zgodnie z normą DIN 668 (tol. h11) lub DIN 671 (tol. h9). Trawione mogą zostać natomiast elementy o średnicy od 1,5 mm do 100 mm. W przypadku walcowania na gorąco spełniają one normę DIN 1013 (tol. k12), a procesowi trawienia możemy poddać wyroby, których średnica wynosi od 6 mm do 600 mm.

pręty okrągłe nierdzewne
pręty kwadratowe nierdzewne

Pręty kwadratowe nierdzewne gładkie ciągnione na zimno

Wykonywane są przez nas zgodnie z normą DIN 178 (tol. h11). Wyroby o tym przekroju mogą zostać poddane procesowi trawienia w zakresie średnic 4,0 mm–60 mm. Walcowane na gorąco odpowiadają normie DIN 1014 i mogą być trawione w przypadku średnic od 8,0 mm do 150 mm.

Ciągnione na zimno gładkie elementy o przekroju sześciokątnym

Procesowi trawienia poddajemy wyroby o średnicach 7,0 mm–65 mm. Wykonywane poprzez walcowanie na gorąco spełniają wymogi normy DIN 1015, a ich trawienie możliwe jest przy średnicach 7,0 mm do 100 mm.

Bez względu na metodę produkcji, długość oraz średnicę interesujące Państwa produkty (o przekroju kwadratowym, sześciokątnym lub okrągłym) możemy oszlifować - prosimy jedynie o taką informację w trakcie składania zamówienia.

pręty nierdzewne sześciokątne

 
Kontakt: LUX METAL Marek Florczyk - ul. Bychowska 55, 04-536 Warszawa | tel. kom.: 501 337 483
 
projekt i wykonanie: webmania - strony internetowe warszawa