Blachy nierdzewne

Nasza oferta obejmuje szereg artykułów z zakresu szeroko rozumianych wyrobów metalowych, w tym także wysokiej jakości blachy nierdzewne dostępne w wielu odsłonach - między innymi w wersji szlifowanej, gorącowalcowanej czy też perforowanej.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz zaawansowane zaplecze technologiczne pozwala nam na dostarczanie elementów o niezwykle korzystnych parametrach technicznych, również w kontekście specjalnych zamówień zgodnie z wytycznymi klienta.

Blachy nierdzewne

Blachy nierdzewne - perforowane, gorącowalcowane oraz szlifowane

Największą zaletą pozycji z tej kategorii produktowej są ogólnie pojęte parametry fizyczne. Dotyczy to zarówno wytrzymałości czysto mechanicznej - między innymi niska podatność na odkształcenia, zarysowania i pęknięcia - jak i odporności na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych, w rodzaju wilgoci, opadów oraz promieniowanie UV. Blachy nierdzewne, zarówno warianty gorącowalcowane, szlifowane, jak i perforowane, to także bardzo niskie wymagania względem konserwacji, co znacząco ułatwia użytkowanie.

blachy nierdzewne szlifowane
blachy nierdzewne gorącowalcowane

Gorącowalcowane blachy nierdzewne - ogromne spektrum zastosowań

Materiały z tej kategorii - bez względu na to, czy mówimy tutaj o wariantach gorącowalcowanych, perforowanych czy też szlifowanych - są na tyle uniwersalne, że z powodzeniem znajdują zastosowanie w wielu różnych obszarach przemysłu i nie tylko.

Wykorzystuje się je między innymi jako elementy konstrukcyjne obiektów budowlanych, okryć dachowych i ogrodzeń, a także różnego rodzaju maszyn i urządzeń przemysłowych.

Perforowane lub szlifowane - blachy nierdzewne wysokiej klasy

Zapraszamy do zapoznania się z kompletnym wykazem oferowanych przez nas elementów - obszerna specyfikacja techniczna poszczególnych pozycji zawarta jest na naszej stronie internetowej.

Realizujemy projekty o dowolnej charakterystyce oraz wymiarach, tak aby w stu procentach zaspokoić indywidualne potrzeby i preferencje klienta. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie oferty serdecznie zapraszamy natomiast do kontaktu.

blachy nierdzewne perforowane

 
Kontakt: LUX METAL Marek Florczyk - ul. Bychowska 55, 04-536 Warszawa | tel. kom.: 501 337 483
 
projekt i wykonanie: webmania - strony internetowe warszawa