Profile nierdzewne

Znajdziesz je zarówno w architekturze czy produkcji środków transportu – profile nierdzewne, których tworzeniem się zajmujemy, to wysoce uniwersalny element wyposażenia. Stosuje się go między innymi w budowie nowoczesnych budynków, na przykład biurowców, ale też bloków mieszkalnych i apartamentów. Proponujemy między innymi profile prostokątne nierdzewne oraz kwadratowe. Ze względu na szeroki wybór ich kształtów, możesz je wykorzystać przy produkcji balustrad, poręczy i w jeszcze wielu innych miejscach.

Profile nierdzewne

Profile kwadratowe nierdzewne oraz prostokątne w LUX METAL

W ich produkcji wykorzystaliśmy odpowiednio zabezpieczoną stal, dzięki czemu nasze produkty odporne są na korozję, wynikającą między innymi z działania wielu substancji chemicznych. To sprawia, że doskonale sprawdzą się nie tylko, jako elementy konstrukcyjne domu, ale także sal produkcyjnych w zakładach przemysłowych.

Polecamy wybór profili nierdzewnych – kwadratowych oraz prostokątnych, które są wysoce uniwersalnym elementem wyposażenia. Dodatkowo nasze produkty charakteryzują się estetycznym wykonaniem – to sprawia, że są świetne jako element wykończeniowy balustrad czy konstrukcji budynku.

profile kwadratowe nierdzewne
profile prostokątne nierdzewne

Profile nierdzewne - kształt dopasowany do Twoich potrzeb

Ze względu na oferowane przez nasz kształty - kwadratowe lub prostokątne - produkty z powodzeniem dopasujesz do potrzeb, aranżacji architektonicznych czy po prostu swoich pomysłów. Ich wykorzystanie szczególnie polecamy podczas projektowania i budowania sal produkcyjnych w firmach przemysłowych, szczególnie tam, gdzie wykorzystuje się wiele substancji chemicznych.

Co więcej, nasze produkty ze stali (kwadratowe i prostokątne), odporne są na działanie wysokich temperatur. To jednak nie wszystko! Nasze wyroby posiadają atest DIN EN 10204 (50049), co oznacza, że cechuje je solidne wykonanie.

W LUX METAL doskonale znamy się na produkcji wielu przydatnych produktów ze stali, mosiądzu czy jeszcze wielu innych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z całością asortymentu - dostarczamy jedynie wysokiej klasy wyroby metalowe, które znajdują swoje szerokie zastosowanie w wielu branżach.


 
Kontakt: LUX METAL Marek Florczyk - ul. Bychowska 55, 04-536 Warszawa | tel. kom.: 501 337 483
 
projekt i wykonanie: webmania - strony internetowe warszawa